Müükhouse
Terraced House with Sauna in Niipperi, Espoo
229 000 €
2279 €/m²
Yläjuoksu 6, Espoo
4
Toad kokku
100 m²
Elamispind
Lääs
Suund
Kirjeldus
This four-room terraced home includes a kitchen, bathroom, separate WC, and a sauna with a 2025 electric heater. The property features a west-facing glazed balcony and a partially covered patio. It is located in the Niipperi area of Espoo, within proximity to a school and daycare.
Ehitusaasta1980
SeisukordHea
OmandKaasomand
Korrust2
KüteKütus
Lisaomadused
Aed
Saun
Tänava poole
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: asunnot.oikotie.fi, etuovi.com
Energiatõhusus
Energiaklass
kWh/m²/yrD
Class D
Asukoht
Yläjuoksu 6, Espoo
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
400 m6 minRaudteejaam
5 km13 minLennujaam
8 km21 minHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
6 km16 minRaamatukogu
2,0 km5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,1 km6 minToidupood
1,9 km30 minRestoran
1,6 km25 minPank
6 km16 minTervishoid
Apteek
1,9 km30 minArst
6 km15 minHaigla
2,0 km5 minVeterinaaria
6 km15 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m10 minRand
1,9 km30 minKeskkond
Raudtee
1,2 km18 minPhoto Tour

garden

Terraced House with Sauna in Niipperi, Espoo
229 000 €
2279 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Kai Lindberg
Viide: 80495065
Asukoht
Yläjuoksu 6, Espoo
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.