Müükapartment
Studio with Mountain View in Lelex
74 520 €
2866 €/m²
1
Toad kokku
26 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This 25 m² studio is located on the second and top floor of a quiet and secure residence, offering a panoramic and unobstructed mountain and ski slope view. The living area features a charming sloped ceiling and opens onto a south-east facing balcony. The apartment includes a fully equipped kitchen, underfloor heating, and electric radiators, with a private parking space and a secure ski locker.
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus2
Energiaklass
316 kWh/m²/yrE
Class E — 316 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
12 kg CO²/m²/yrC
Class C — 12 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
11 kmLennujaam
14 kmHaridus
Lasteaed
9 kmAlgkool
LähedalKeskkool
9 kmÜlikool
15 kmRaamatukogu
7 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
8 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
9 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
9 kmHaigla
9 kmVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
6 kmRand
11 kmPhoto Tour

Studio with Mountain View in Lelex
74 520 €
2866 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Noémie Debras
IAD France
Viide: 2026590
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.