Müükapartment
Rustic Apartment with Sea View in Ugento
170 000 €
1308 €/m²
Via Duca degli Abruzzi 22, Ugento
6
Toad kokku
2
Vannitoad
130 m²
Elamispind
Kirjeldus
This six-room, two-bathroom apartment is located in Lido Marini, close to the sea. The property, approximately 125 m², features a private garden with a barbecue and a private paved terrace. It includes two living kitchens, one with a fireplace, and is fully air-conditioned, offering flexible space management.
SeisukordRenoveeritud
Korrus0 / 1
Asukoht
Via Duca degli Abruzzi 22, Ugento
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
900 m13 minRaudteejaam
17 km43 minHaridus
Lasteaed
6 km15 minÜlikool
46 km2.0hRaamatukogu
1,2 km19 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,0 km16 minToidupood
1,1 km17 minRestoran
500 m8 minPank
1,2 km19 minTervishoid
Apteek
1,3 km20 minArst
1,3 km21 minHaigla
11 km29 minVeterinaaria
9 km25 minVaba aeg ja loodus
Park
700 m11 minRand
5 km13 minKeskkond
Raudtee
4 km10 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.