Müükapartment
Occupied Flat in Parc Bosc, Castell
30 600 €
344 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
89 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom flat is located in Parc Bosc, Castell. Constructed in 1975, the property is in good condition and features an interior layout comprising a living room, kitchen, three bedrooms, and one bathroom. The flat is currently occupied and not available for viewing or financing.
Ehitusaasta1975
SeisukordHea
OmandTäis
Fotod kategooriate kaupa
Foto allikas: yaencontre.com
Energiatõhusus
Energiaklass
999 kWh/m²/yrG
Class G — 999 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
48 kg CO²/m²/yrG
Class G — 48 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
41 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
29 kmÜlikool
33 kmRaamatukogu
LähedalRand
14 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
LähedalPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.