Müükapartment
New Duplex Flat with Heritage Façade in Sant Boi
424 400 €
3627 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
3
Vannitoad
117 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This new construction duplex flat features three bedrooms and is located on the first floor in the old town centre of Sant Boi de Llobregat. The property includes a parking space and storage room, with an energy rating of A. It offers proximity to local amenities and is a short walk from the town hall square and train station.
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
6 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
8 kmÜlikool
LähedalRand
8 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.