Müükapartment
Flat with Trunk Room in Arroyo
72 800 €
328 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
222 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom flat offers a constructed area of 222 m² and includes a trunk room. The property is available for sale without possession, meaning interior visits are not possible. The flat is located in Arroyo and is sold as a body certain through a public deed.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
12 kmLennujaam
69 kmHaridus
Ülikool
46 kmRaamatukogu
22 kmKaubandus ja teenused
Toidupood
6 kmRestoran
5 kmTervishoid
Arst
8 kmHaigla
45 kmVaba aeg ja loodus
Park
8 kmRand
33 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmPhoto Tour

facade

facade

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.