Müükapartment
Flat with American Kitchen in Vanves
298 000 €
8032 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
37,1 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom flat is located on the second floor of a seven-storey building. The property features an American kitchen and is situated in a central location with easy access to Paris via the Transilien N line.
Ehitusaasta1930
OmandTäis
Korrus2 / 7
Lisaomadused
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com
Energiatõhusus
Energiaklass
245 kWh/m²/yrE
Class E — 245 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
52 kg CO²/m²/yrE
Class E — 52 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
10 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank

Flat with American Kitchen in Vanves
298 000 €
8032 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
KW RIVE GAUCHE
Viide: 703-KWFR
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.