Müükapartment
Duplex with Panoramic Views in Marbella
584 000 €
2863 €/m²
3
Magamistoad
3
Vannitoad
24/7
Turvalisus
204 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, three-bathroom duplex is located in Marbella, offering panoramic views to the north, south, and west. The property features a communal swimming pool, a landscaped garden, and a fireplace in the main living area. It includes two large terraces, air conditioning, and a secure entrance with an alarm system.
Ehitusaasta1986
Energiaklass
95 kWh/m²/yrD
Class D — 95 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
17 kg CO²/m²/yrD
Class D — 17 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
107 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
24 kmRaamatukogu

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.