Müükhouse
Characterful Villa with Pool in Balma
1 450 000 €
6092 €/m²
7
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
238 m²
Elamispind
3000 m²
Krunt
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This characterful villa offers 237.6 m² of living space on a 3,000 m² wooded plot in Balma. The property features a spacious 53 m² living room with views to the garden and pool, a 16 m² kitchen, and a 14 m² hall. It includes two bedrooms on the ground floor, two additional bedrooms upstairs, a games room, and a bathroom. Additional amenities include a heated saltwater pool, double garage, and a ve...
Ehitusaasta1992
Energiaklass
118 kWh/m²/yrC
Class C — 118 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
19 kg CO²/m²/yrC
Class C — 19 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmMetroopeatus
LähedalLennujaam
9 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
LähedalRand
12 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee
3 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.