A vendreapartment
Residentie Villa Aline 0101
240 000 €
2 051 €/m²
Veurnestraat 190 - bus 0101, 8660, De Panne
2
Pièces
2
Chambres
1
Salles de bain
117 m²
Surface habitable
Description
Duplex appartement met 2 slaapkamers Duplex appartement op het 1e en 2e verdiep, gelegen nabij winkels, duinen en op korte afstand van het strand. Het beschikt over twee slaapkamers en een moderne badkamer met dubbele wastafel, toilet en inloopdouche. Open leefruimte met volledig uitgeruste keuken. Het terras bevindt zich vooraan op het gelijkvloers en kan gebruikt worden voor fietsen, lounge of d...
Année1930
Étage1 / 3
Photos par catégorie
Source des photos : spotto.be
Performance énergétique
Classe énergétique (DPE)
0 kWh/m²/yrC
Class C
Localisation
Veurnestraat 190 - bus 0101, 8660, De Panne
Localisation exacteQuartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
100 m2 minGare
1,4 km23 minAéroport
67 km2.9hÉducation
Maternelle
6 km15 minÉcole primaire
6 km17 minCollège/Lycée
6 km17 minUniversité
16 km43 minBibliothèque
800 m12 minCommerces et services
Supermarché
700 m11 minÉpicerie
700 m10 minRestaurant
600 m10 minCentre commercial
24 km1.0hBanque
600 m10 minSanté
Pharmacie
700 m10 minMédecin
1,9 km30 minHôpital
6 km16 minVétérinaire
1,8 km28 minLoisirs et nature
Parc
600 m9 minPlage
1,1 km17 minEnvironnement
Route principale
3,0 km8 minVoie ferrée
2,0 km31 minPhoto Tour