A vendreapartment
Myytävä asunto
54 000 €
1 388 €/m²
1
Pièces
38.9 m²
Surface habitable
Description
Müüa 1-toaline rõduga korter Kehras – Kose mnt 32, 38,9 m² | 54 000 € Heas korras, sisustatud, kohe elamiseks valmis! Otsid rahulikku kodu roheluses või kindlat investeeringut? See valgusküllane ja praktiline ühetoaline korter Kehras on ideaalne valik noorele, üksi elavale inimesele, paarile või üürile andmiseks. Asukoht: Kose mnt 32-23, Kehra, Lehtmetsa küla, Anija vald ✔ Vaikne roheline piirko...
Année1984
Photos par catégorie
Source des photos : etuovi.com
Localisation
Localisation exacte
Quartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
0 m1 minGare
1,2 km19 minAéroport
28 km1.2hÉducation
Maternelle
100 m1 minUniversité
32 km1.4hBibliothèque
10 km26 minCommerces et services
Supermarché
900 m14 minÉpicerie
700 m10 minRestaurant
1,1 km17 minSanté
Pharmacie
900 m14 minMédecin
900 m14 minHôpital
18 km47 minVétérinaire
1,3 km20 minLoisirs et nature
Parc
400 m6 minPlage
500 m8 minEnvironnement
Voie ferrée
800 m13 minPhoto Tour