A vendreapartment
Duplexappartement met 4 slaapkamers te Nieuwpoort
429 000 €
2 648 €/m²
Recollettenstraat 18 bus 0201, 8620, Nieuwpoort
4
Pièces
4
Chambres
2
Salles de bain
162 m²
Surface habitable
175 m²
Surface terrain
13 m²
Terrasse
Description
Schitterend en uitzonderlijke ruim duplexappartement, gelegen op een centrale en rustige ligging te Nieuwpoort-stad nabij de Grote Markt, de Kaai, de winkels en het openbare vervoer Indeling: inkomhal, gastentoilet, lichtrijke woonkamer met open keuken, terras, 3 slaapkamers en ruime badkamer met toilet. De 2e verdieping is ingericht in masterbedroom en een ruime badkamer met toilet...
Année1989
Étage2 / 3
Photos par catégorie
Source des photos : spotto.be
Performance énergétique
Classe énergétique (DPE)
A
Class A
Localisation
Recollettenstraat 18 bus 0201, 8620, Nieuwpoort
Localisation exacteQuartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
200 m4 minGare
9 km22 minAéroport
66 km2.9hÉducation
Maternelle
8 km21 minCollège/Lycée
18 km46 minUniversité
16 km42 minBibliothèque
100 m2 minCommerces et services
Supermarché
200 m2 minÉpicerie
300 m5 minRestaurant
0 m1 minBanque
200 m3 minSanté
Pharmacie
200 m4 minMédecin
300 m5 minHôpital
9 km25 minVétérinaire
5 km14 minLoisirs et nature
Parc
300 m5 minPlage
3 km8 minEnvironnement
Route principale
1,9 km30 minPhoto Tour