A vendrehouse
4h, kt, 2kph, s, 2wc, parveke, terassi
398 000 €
4 212 €/m²
Valssimyllynkatu 6, Helsinki
94.5 m²
Surface habitable
Description
Ihana paritaloasunto yhteisöllisessä Puu-Myllypurossa, vesitornin mäellä. Alue on lapsiperheiden suuressa suosiossa, kiitos nuorta elämää ymmärtävän ympäristösuunnittelun. Hyväkuntoinen asunto tarjoaa toimivat asumispuitteet. Sisääntulokerroksessa sijaitsevat olohuone, puoliavoin keittiö ja ruokailutila sekä kylpyhuone kodinhoitonurkkauksineen. Olohuoneen kupeesta pääsee huoneiston terassille...
Année2019
ÉtatBon
Photos par catégorie
Source des photos : etuovi.com
Localisation
Valssimyllynkatu 6, Helsinki
Localisation exacteQuartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
100 m1 minGare
1,3 km20 minStation de métro
1,3 km20 minAéroport
10 km27 minÉducation
Maternelle
600 m9 minUniversité
1,2 km19 minBibliothèque
900 m14 minCommerces et services
Supermarché
800 m12 minÉpicerie
700 m11 minRestaurant
700 m11 minBanque
1,4 km22 minSanté
Pharmacie
1,2 km18 minMédecin
1,2 km19 minHôpital
1,5 km23 minVétérinaire
900 m14 minLoisirs et nature
Parc
300 m5 minPlage
2,3 km6 minEnvironnement
Route principale
3 km9 minVoie ferrée
4 km12 minPhoto Tour