A vendrehouse
Woning te koop: Spuiweg 5 0026 4318AN Brouwershaven
112 000 €
2 667 €/m²
Spuiweg 5 0026, 4318AN Brouwershaven
3
Pièces
2
Chambres
42 m²
Surface habitable
154 m²
Surface terrain
Description
Nieuw geplaatst chalet te koop aan de Zeeuwse kust, Zeeland In de zomer lekker afkoelen of in het najaar flink uitwaaien langs het water, en dat op loopafstand van je nieuwe chalet. Dit kan op vakantiepark Grevelingenpolder, het hele jaar rond genieten! Er is een nieuw Arcabo chalet geplaatst op kavel 26. Dit complete chalet met moderne uitstraling heeft twee slaapkamers, een mooie badkamer en een...
Année2023
Photos par catégorie
Source des photos : aanbod.vastgoednederland.nl
Localisation
Spuiweg 5 0026, 4318AN Brouwershaven
Localisation exacteQuartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
800 m12 minGare
6 km17 minAéroport
42 km1.8hÉducation
Maternelle
9 km23 minUniversité
33 km1.4hBibliothèque
1,8 km28 minCommerces et services
Supermarché
800 m13 minÉpicerie
2,0 km5 minRestaurant
700 m11 minSanté
Pharmacie
800 m12 minMédecin
800 m12 minHôpital
8 km22 minVétérinaire
8 km22 minLoisirs et nature
Parc
3 km9 minPlage
200 m4 minPhoto Tour