A vendrehouse
Woning te koop: Brugsevaart 12 0074 4501NE Oostburg
195 000 €
3 047 €/m²
Brugsevaart 12 0074, 4501NE Oostburg
2
Pièces
2
Chambres
64 m²
Surface habitable
418 m²
Surface terrain
Description
Chalet te koop op nieuw project vlakbij de Zeeuwse kust, Zeeuws-Vlaanderen, Zeeland (12-0074) Het chalet met de klinkende naam 'Weideblik' is geplaatst op kavel 74 waar het chalet een enorm mooi uitzicht heeft! Een Oase van groen, rust en sfeer. Dat is wel een passende omschrijving voor de combinatie van het luxe chalet, de heerlijke ruime tuin en Chaletpark de Paardenwei in Zeeland. De ligging va...
Année2024
Photos par catégorie
Source des photos : aanbod.vastgoednederland.nl
Localisation
Brugsevaart 12 0074, 4501NE Oostburg
Localisation exacteQuartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
1,7 km26 minGare
12 km30 minAéroport
84 km3.6hÉducation
Maternelle
10 km26 minUniversité
17 km43 minBibliothèque
2,5 km6 minCommerces et services
Supermarché
2,3 km6 minÉpicerie
2,8 km7 minRestaurant
900 m14 minSanté
Pharmacie
2,2 km6 minMédecin
2,1 km6 minHôpital
2,2 km6 minVétérinaire
2,7 km7 minLoisirs et nature
Parc
4 km10 minPlage
7 km17 minPhoto Tour