A vendreother
Sint-Rochusstraat 1 - 1500 Halle
299 000 €
950 €/m²
Sint-Rochusstraat 1, 1500, Halle
314.9 m²
Surface habitable
116 m²
Surface terrain
Description
Meer info of bezoek? Contacteer IMMOO Gwenny De Vroe via www.IMMOO.be of O16 65 OO OO. Dit karaktervolle horecapand, bekend als het voormalige café “In Den Ouden Barrel”, biedt een uitstekende opportuniteit voor wie een café, restaurant of andere horeca-activiteit wil uitbaten, gecombineerd met een woongedeelte. Op het gelijkvloers bevindt zich een ruime en sfeervolle caféruimte ingericht met ee...
Année1900
Photos par catégorie
Source des photos : spotto.be
Performance énergétique
Classe énergétique (DPE)
E
Class E
Localisation
Sint-Rochusstraat 1, 1500, Halle
Localisation exacteQuartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
0 m1 minGare
200 m3 minStation de métro
9 km25 minAéroport
23 km1.0hÉducation
Maternelle
300 m4 minCollège/Lycée
5 km13 minUniversité
8 km20 minBibliothèque
200 m3 minCommerces et services
Supermarché
200 m4 minÉpicerie
100 m1 minRestaurant
100 m1 minBanque
400 m6 minSanté
Pharmacie
0 m1 minMédecin
0 m1 minHôpital
900 m14 minVétérinaire
200 m4 minLoisirs et nature
Parc
100 m2 minPlage
14 km35 minEnvironnement
Route principale
1,6 km25 minVoie ferrée
0 m1 minPhoto Tour