A vendrehouse
NIEUW te bouwen HOB in -rode gelijmde gevelsteen
529 500 €
2 758 €/m²
4
Pièces
4
Chambres
1
Salles de bain
192 m²
Surface habitable
527 m²
Surface terrain
Description
Reeds 50% verkocht !! Wees er snel bij ! Op slechts 10 minuutjes van Leest, met uitzicht op uitgestrekte, groene velden bouwt RDS Construct vier toekomstgerichte BEN-woningen, helemaal klaar voor de strengste energienormen! Deze woningen zijn uitgerust met zonnepanelen, een warmtepomp met actieve koeling en super isolerende beglazing (1.0 kW), waardoor ze voldoen aan een gegarandeerde E-peilscore...
Quartier
Les distances sont approximatives — l'emplacement exact n'est pas disponible pour cette annonce
Transports
Arrêt de bus
À proximitéGare
4 kmAéroport
13 kmÉducation
Maternelle
3 kmCollège/Lycée
14 kmUniversité
5 kmBibliothèque
À proximitéHôpital
5 kmVétérinaire
À proximitéLoisirs et nature
Parc
À proximitéPlage
6 kmEnvironnement