A vendreapartment
Myytävä asunto, Tallinna
130 000 €
2 621 €/m²
Tallinna
2
Pièces
49.6 m²
Surface habitable
Description
Tutustu myytävään kohteeseen: Kerrostalo, 49.6 m², 130 000 € - Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Võru tn. Löydä uusi kotisi jo tänään!
Année1981
Photos par catégorie
Source des photos : etuovi.com
Localisation
Tallinna
Localisation exacteQuartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
200 m4 minGare
2,3 km6 minAéroport
2,8 km7 minÉducation
Maternelle
200 m3 minUniversité
2,8 km7 minBibliothèque
700 m10 minCommerces et services
Supermarché
300 m5 minÉpicerie
900 m14 minRestaurant
600 m10 minBanque
1,2 km19 minSanté
Pharmacie
400 m6 minMédecin
900 m15 minHôpital
4 km12 minVétérinaire
400 m6 minLoisirs et nature
Parc
100 m2 minPlage
1,9 km31 minEnvironnement
Route principale
4 km11 minVoie ferrée
1,4 km22 minPhoto Tour