A vendrehouse
Myytävä asunto
555 000 €
2 224 €/m²
8
Pièces
249.6 m²
Surface habitable
1854 m²
Surface terrain
Description
Tutustu myytävään kohteeseen: Omakotitalo, 249.6 m², 555 000 € - Pärnu linn, , Rüütli tn. Löydä uusi kotisi jo tänään!
Année1780
Étages3
Photos par catégorie
Source des photos : etuovi.com
Localisation
Localisation exacte
Quartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
200 m3 minAéroport
116 km5.0hÉducation
Maternelle
500 m8 minUniversité
500 m8 minBibliothèque
200 m4 minCommerces et services
Supermarché
400 m6 minÉpicerie
400 m5 minRestaurant
0 m1 minBanque
400 m6 minSanté
Pharmacie
200 m4 minMédecin
700 m11 minHôpital
2,5 km6 minVétérinaire
300 m5 minLoisirs et nature
Parc
0 m1 minPlage
1 000 m15 minEnvironnement
Voie ferrée
3 km9 minPhoto Tour