A vendrehouse
Myytävä asunto
214 900 €
1 582 €/m²
5
Pièces
135.8 m²
Surface habitable
5004 m²
Surface terrain
Description
Merevaatega mereäärne elamumaa Lääne-Harju vallas, Lahepere lahe ääres!Videotuur: https://www.youtube.com/watch?v=tSyZnw78sXEMerepiiri 6 asub looduskaunis ja rahulikus mereäärses piirkonnas Paldiski linna piiril. Tegemist on 5004 m² suuruse 100% elamumaa sihtotstarbega mändide ja kadakatega haljastatud krundiga, millel paikneb üks ehitusjärgus abihoone. Krundile on kehtestatud detailplaneering, mi...
Étages2
Photos par catégorie
Source des photos : etuovi.com
Localisation
Localisation exacte
Quartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
600 m10 minGare
2,3 km6 minAéroport
36 km1.6hÉducation
Maternelle
5 km13 minUniversité
28 km1.2hBibliothèque
10 km27 minCommerces et services
Supermarché
5 km13 minÉpicerie
5 km12 minRestaurant
4 km12 minSanté
Pharmacie
5 km13 minHôpital
28 km1.2hLoisirs et nature
Parc
800 m12 minPlage
3 km9 minEnvironnement
Voie ferrée
2,2 km6 minPhoto Tour