A vendreapartment
Müüa korter, 3 tuba - F.R. Faehlmanni tn 41, Kadriorg, Tallinn, Harjumaa
469 000 €
5 126 €/m²
F.R. Faehlmanni tn 41, Kadriorg, Tallinn, Harjumaa
3
Pièces
2
Chambres
91.5 m²
Surface habitable
Description
Autentne kodu kõrgete lagedega Kadriorus / parkimine ja panipaikKorteriomand, kivimaja, köögipind 16.6 m²Köök:keraamiline pliit, köök 16.6 m², külmikSanruum:vann, uus torustik, wc ja vannituba eraldi, dušš, pesumasinKüte ja ventilatsioon:gaasiküte, kaminLisainfo:köök, uus elektrijuhtmestik, toad eraldi, seinakapp, panipaik, tsentraalne vesi, ventilatsioon, garderoob, parkett, mööbli võimalus, elek...
Année1910
ÉtatBon
PropriétéPleine
Étage1 / 3
Photos par catégorie
Source des photos : kv.ee
Localisation
F.R. Faehlmanni tn 41, Kadriorg, Tallinn, Harjumaa
Localisation exacteQuartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
300 m4 minGare
1,8 km29 minAéroport
2,4 km6 minÉducation
Maternelle
200 m3 minUniversité
300 m5 minBibliothèque
100 m2 minCommerces et services
Supermarché
500 m8 minÉpicerie
200 m3 minRestaurant
200 m4 minBanque
400 m6 minSanté
Pharmacie
500 m8 minMédecin
400 m6 minHôpital
1,4 km22 minVétérinaire
600 m10 minLoisirs et nature
Parc
100 m2 minPlage
1 000 m16 minEnvironnement
Route principale
4 km12 minVoie ferrée
1,5 km24 minPhoto Tour