A vendreapartment
Müüa korter, 2 tuba - Koidu tn 108, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
219 000 €
4 363 €/m²
Koidu tn 108, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
2
Pièces
50.2 m²
Surface habitable
Description
Suure tähega Kodu!Korteriomand, kivimajaSanruum:vannKüte ja ventilatsioon:keskküteSide ja turvalisus:Internet, telefon, kaabelTV, trepikoda lukusLisainfo:kõrged laed, kinnine hoov, mööbli võimalus, keldrikorrus, pakettaknadTallinna kesklinna kõrgeimalt hinnatud elurajooni ja meie asukoha nimi on Uus Maailm. Siin on tekkinud elukeskkond, mis on oma vaiksuse, city läheduse ja kogukonna poolt loodud...
Année1957
ÉtatRénové
PropriétéPleine
Étage2 / 4
Photos par catégorie
Source des photos : kv.ee
Localisation
Koidu tn 108, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
Localisation exacteQuartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
100 m1 minGare
300 m5 minAéroport
4 km9 minÉducation
Maternelle
100 m2 minUniversité
400 m7 minBibliothèque
700 m11 minCommerces et services
Supermarché
500 m7 minÉpicerie
200 m3 minRestaurant
0 m1 minBanque
400 m7 minSanté
Pharmacie
400 m6 minMédecin
400 m6 minHôpital
500 m8 minVétérinaire
900 m14 minLoisirs et nature
Parc
0 m1 minPlage
2,9 km8 minEnvironnement
Route principale
5 km13 minVoie ferrée
100 m1 minPhoto Tour

Localisation
Koidu tn 108, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
Localisation exacte