A vendreapartment
Duplex te koop Etikhove (Maarkedal)
265 000 €
2 732 €/m²
Etikhovestraat 17 bus 101, 9680, MAARKEDAL
2
Pièces
2
Chambres
1
Salles de bain
97 m²
Surface habitable
Description
.csC583D0C8{text-align:left;text-indent:0pt;margin:12pt 0pt 12pt 0pt} .csA7555675{color:#000000;background-color:transparent;font-family:Arial;font-size:12pt;font-weight:normal;font-style:normal;} Ben je op zoek naar een instapklaar, energiezuinige appartement in een rustige en groene omgeving? Deze prachtige duplex in het charmante Etikhove (Maarkedal) is precies wat je zo...
Étage0 / 2
Classe énergétique (DPE)
131 kWh/m²/yrB
Class B — 131 kWh/m²/yr
Localisation
Etikhovestraat 17 bus 101, 9680, MAARKEDAL
Localisation exacteQuartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
100 m1 minGare
5 km12 minAéroport
45 km1.9hÉducation
Maternelle
6 km16 minCollège/Lycée
14 km37 minUniversité
19 km49 minBibliothèque
4 km9 minCommerces et services
Supermarché
4 km10 minÉpicerie
300 m4 minRestaurant
400 m7 minCentre commercial
28 km1.2hBanque
200 m2 minSanté
Pharmacie
3 km8 minMédecin
5 km12 minHôpital
4 km9 minVétérinaire
6 km16 minLoisirs et nature
Parc
2,7 km7 minPlage
21 km53 minEnvironnement
Voie ferrée
600 m10 minPhoto Tour