A vendreapartment
Butas, Utenoje Senamiestyje Aušros g., 2 kambarių butas
56 000 €
1 473 €/m²
Utenos m., Senamiestis, Aušros g.
2
Pièces
38.03 m²
Surface habitable
Description
Utenos centre, Aušros g. parduodamas 2 k. butas su vaizdu į Dauniškio ežerą * bendras buto plotas 38,03 kv.m. * mūrinis namas, ketvirtas aukštas iš keturių * yra balkonas, pro kurį atsiveria nuostabi Dauniškio ežero ir Dauniškio parko panorama * yra du rūsiai, iš kurių vienas net 13,70 kv.m., kitas 2,8 kv.m. * kambarių plotai 17,52 kv.m. ir 7,78 kv.m.; virtuvė 5,33 kv.m.; vonia ir WC 2,27 kv.m. ir...
Année1961
Étage4 / 4
Photos par catégorie
Source des photos : aruodas.lt
Localisation
Utenos m., Senamiestis, Aušros g.
Localisation exacteQuartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
0 m1 minAéroport
96 km4.2hÉducation
Maternelle
400 m6 minUniversité
21 km54 minBibliothèque
200 m3 minCommerces et services
Supermarché
100 m1 minÉpicerie
0 m1 minRestaurant
100 m2 minBanque
200 m3 minSanté
Pharmacie
100 m1 minMédecin
500 m7 minHôpital
1,0 km16 minLoisirs et nature
Parc
300 m4 minPlage
300 m5 minEnvironnement
Voie ferrée
2,1 km5 minPhoto Tour