A vendrehouse
6h + k + kph + s + wc + p + khh + at + var + ak
99 500 €
524 €/m²
Säijärventie 110, Lempäälä
190 m²
Surface habitable
5000 m²
Surface terrain
Description
Lempäälän Säijässä noin 5000 m2 omalla tontilla erittäin idyllisellä paikalla Säijärventien varrella noin 190 m2 päärakennus ja talousrakennukset, jotka eivät kaikki näy kuvissa, mm. useita isoja katoksia. Päärakennus, joka rakennettu 1937 ja laajennettu sekä peruskorjattu 1995, on varsinkin sisätiloiltaan huonossa kunnossa, taloon ei tällä hetkellä tule vesi ja se merkitään purkukuntoiseksi. Tont...
Photos par catégorie
Source des photos : etuovi.com
Localisation
Säijärventie 110, Lempäälä
Localisation exacteQuartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
1,6 km25 minGare
11 km29 minAéroport
3 km9 minÉducation
Maternelle
8 km22 minUniversité
16 km43 minBibliothèque
9 km23 minCommerces et services
Épicerie
5 km14 minRestaurant
5 km14 minSanté
Pharmacie
9 km23 minHôpital
7 km19 minVétérinaire
9 km24 minLoisirs et nature
Parc
1,3 km20 minPlage
1,6 km25 minPhoto Tour