A vendrehouse
5h, k, takkah, ph, s, vh, wc, at, varasto
74 000 €
622 €/m²
Suurosentie 3, Laukaa
6
Pièces
119 m²
Surface habitable
1510 m²
Surface terrain
Description
Tervetuloa tutustumaan viihtyisään ja hyvin pidettyyn omakotitaloon Lievestuoreen Suurosentielle! Tämä 1980 käyttöönotettu yksitasoinen koti tarjoaa 175m² kerrosalaa, johon kuuluu neljä makuuhuonetta, olohuone, keittiö, takkahuone, pesuhuone, sauna, erillinen wc, autotalli sekä tekninen tila. Lämmitysmuotona öljylämmitys lisämukavuutta asumiseen tuovat takka sekä ilmalämpöpumppu. Peltikatto on uus...
Année1980
Étatproperty.detail.details.conditionValues.fair_condition
Étages1
Photos par catégorie
Source des photos : etuovi.com
Localisation
Suurosentie 3, Laukaa
Localisation exacteQuartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
200 m3 minGare
16 km42 minAéroport
116 km5.0hÉducation
Maternelle
900 m15 minUniversité
23 km59 minBibliothèque
1,0 km16 minCommerces et services
Supermarché
1 000 m15 minRestaurant
2,7 km7 minSanté
Pharmacie
900 m14 minHôpital
18 km47 minLoisirs et nature
Parc
100 m2 minPlage
1,3 km21 minEnvironnement
Voie ferrée
300 m5 minPhoto Tour