A vendrehouse
4h, k, kph, x 2, s, eril. wc, vh x 2
314 000 €
3 078 €/m²
Antintie 8, Kangasala
4
Pièces
102 m²
Surface habitable
Description
Rivitaloneliö Kangasalan keskustassa hyvillä säilytystiloilla ja autopaikkamahdollisuudella! 102-neliöisen huoneiston tilat jakautuvat kahteen kerrokseen. Alakerrassa on keittiö ja olohuone sekä kodinhoitohuone, sauna, kylpyhuone sekä erillinen wc. Olohuoneesta on kulku etelään suuntautuvalle terassille. Keittiössä on Topi-keittiön kaapistot ja saareke. Yläkerrassa on kolme makuuhuonetta, toine...
Année2022
ÉtatBon
Photos par catégorie
Source des photos : etuovi.com
Localisation
Antintie 8, Kangasala
Localisation exacteQuartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
200 m3 minGare
17 km43 minAéroport
24 km1.0hÉducation
Maternelle
1,5 km24 minUniversité
11 km29 minBibliothèque
200 m4 minCommerces et services
Supermarché
300 m5 minÉpicerie
500 m7 minRestaurant
200 m3 minBanque
200 m2 minSanté
Pharmacie
200 m3 minMédecin
5 km12 minHôpital
500 m7 minVétérinaire
600 m9 minLoisirs et nature
Parc
100 m1 minPlage
800 m13 minPhoto Tour