A vendrehouse
4h + k + kph + s + khh + wc + vh + lämmin ulkovarasto + autokatos
299 000 €
2 903 €/m²
Pietolankatu 28, Järvenpää
4
Pièces
103 m²
Surface habitable
Description
Lämminhenkinen ja tilava rivitaloneliö Järvenpään Pietolassa! Tervetuloa tutustumaan tähän tilavaan 103 m²:n rivitaloneliöön, joka sijaitsee rauhallisella ja perheiden suosimalla Pietolan alueella. Tämä koti on osa pientä, vuonna 2012 valmistunutta kolmen asunnon yhtiötä. Asunnon toimiva pohjaratkaisu tarjoaa hyvin tilaa niin arkeen kuin yhdessäoloon. Kodissa on kolme makuuhuonetta, jotka sovelt...
Année2012
ÉtatBon
Étages1
Photos par catégorie
Source des photos : etuovi.com
Localisation
Pietolankatu 28, Järvenpää
Localisation exacteQuartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
200 m3 minGare
800 m13 minAéroport
18 km46 minÉducation
Maternelle
600 m9 minUniversité
5 km12 minBibliothèque
1,7 km27 minCommerces et services
Supermarché
700 m11 minÉpicerie
700 m11 minRestaurant
700 m10 minBanque
1,9 km30 minSanté
Pharmacie
900 m14 minMédecin
1,6 km25 minHôpital
5 km13 minVétérinaire
9 km24 minLoisirs et nature
Parc
500 m7 minPlage
2,5 km7 minEnvironnement
Route principale
3 km8 minVoie ferrée
700 m11 minPhoto Tour