A vendreapartment
4 h, k, kph, lasitettu parveke
139 000 €
2 044 €/m²
Liusketie 6, Helsinki
4
Pièces
68 m²
Surface habitable
Description
Luonnonläheistä kaupunkiasumista Ylimmän neljännen kerroksen (ei hissiä) läpitalon päätyhuoneisto odottaa uusia asukkaita. Huoneiston ikkunoista avautuvat avarat näkymät kutsuvat seuraamaan vuodenaikojen vaihtelua Pihlajamäen suojellussa maisemassa. Huoneiston pohja on muokattavissa. Kylpyhuone ja erillinen wc on uusittu linjasaneerauksen yhteydessä vuonna 2009. Keittiössä Puustellin kaapi...
Année1963
Étatproperty.detail.details.conditionValues.fair_condition
Photos par catégorie
Source des photos : etuovi.com
Localisation
Liusketie 6, Helsinki
Localisation exacteQuartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
100 m1 minGare
1,4 km22 minStation de métro
4 km9 minAéroport
8 km20 minÉducation
Maternelle
100 m2 minUniversité
700 m11 minBibliothèque
900 m14 minCommerces et services
Supermarché
300 m5 minÉpicerie
700 m11 minRestaurant
300 m5 minBanque
1,0 km16 minSanté
Pharmacie
300 m5 minMédecin
300 m5 minHôpital
2,1 km5 minVétérinaire
1,0 km16 minLoisirs et nature
Parc
100 m1 minPlage
2,0 km31 minEnvironnement
Route principale
2,9 km8 minVoie ferrée
1,3 km21 minPhoto Tour