A vendrehouse
3h + tupa + k + kph + s + khh + et + p
124 000 €
844 €/m²
Palokankaantie 249, Suonenjoki
147 m²
Surface habitable
Description
Idyllinen hirsirunkoinen talo Lempyyn kylällä - tilaa ja tunnelmaa! Vuonna 1910 rakennettu hirsirunkoinen talo etsii uusia asukkaita Lempyyn pienestä mutta vireästä kylästä. Taloon on vuosien varrella tehty remontteja ja laajennuksia, joten se tarjoaa sekä vanhan ajan tunnelmaa että toimivaa asumismukavuutta. Pienellä pintojen remontoinnilla teet tästä kodista juuri mieleisesi. Taloon on tehty k...
Année1910
Étatproperty.detail.details.conditionValues.fair_condition
Photos par catégorie
Source des photos : etuovi.com
Localisation
Palokankaantie 249, Suonenjoki
Localisation exacteQuartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
100 m1 minGare
13 km33 minAéroport
45 km1.9hÉducation
Université
30 km1.3hBibliothèque
13 km34 minSanté
Hôpital
28 km1.2hLoisirs et nature
Parc
8 km21 minPlage
8 km21 minPhoto Tour