A vendrehouse
2H + K + S
24 512 €
467 €/m²
Lintukuja 2, Kerava
2
Pièces
52.5 m²
Surface habitable
Description
ASUNNON KUVAUS: Valoisa ja avara läpitalon 52,5 m² kaksio (2H+K+S), jossa toimiva pohjaratkaisu. Keittiössä reilusti säilytys- ja laskutilaa. Oma parveke tuo lisätilaa ja viihtyisyyttä. TALOYHTIÖN KUVAUS: Kurkelassa, kävelymatkan päässä keskustasta sijaitseva rauhallinen rivitaloyhtiö. Valoisia ja hyvin suunniteltuja huoneistoja, joissa kaikissa oma sauna. Pihallisten kolmioiden ja neliöide...
Année2005
Photos par catégorie
Source des photos : etuovi.com
Localisation
Lintukuja 2, Kerava
Localisation exacteQuartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
100 m2 minGare
1,6 km25 minAéroport
11 km30 minÉducation
Maternelle
500 m8 minUniversité
3 km8 minBibliothèque
1,5 km23 minCommerces et services
Supermarché
1,7 km27 minÉpicerie
700 m11 minRestaurant
500 m8 minBanque
1,6 km25 minSanté
Pharmacie
1,8 km29 minMédecin
1,7 km26 minHôpital
1,3 km21 minVétérinaire
2,2 km6 minLoisirs et nature
Parc
200 m3 minPlage
2,5 km6 minEnvironnement
Route principale
1,1 km18 minVoie ferrée
400 m7 minPhoto Tour