A vendrehouse
2h, k, kph / wc, s, wc, vh, terassi
68 000 €
1 079 €/m²
Kaarlonkatu 8, Kemi
2
Pièces
63 m²
Surface habitable
Description
Tilava ja muuttovalmis modernisti toteutettu kaksio suositulla Tervaharjun alueella. Kattavasti remontoitu koti. Mm. juuri uusittu kylpyhuone/wc, sauna, wc sekä lattia ja seinäpintoja sekä kodinkoneita. Keittiö päivitetty noin vuonna 2018. Taloyhtiössä mm. katto uusittu sekä käyttövesiputkiremontti suoritettu. Lämmitysmuotona miellyttävä kaukolämpö. Iso terassi aurinkoiseen suuntaan. Tervetuloa tu...
Année1983
ÉtatBon
Étages1
Photos par catégorie
Source des photos : etuovi.com
Localisation
Kaarlonkatu 8, Kemi
Localisation exacteQuartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
200 m4 minGare
1,3 km21 minAéroport
96 km4.2hÉducation
Maternelle
6 km16 minUniversité
1 000 m15 minBibliothèque
1,1 km17 minCommerces et services
Supermarché
700 m11 minÉpicerie
600 m9 minRestaurant
700 m11 minSanté
Pharmacie
1,7 km27 minMédecin
2,0 km5 minHôpital
2,0 km5 minLoisirs et nature
Parc
1,5 km23 minPlage
1,2 km19 minEnvironnement
Voie ferrée
1,0 km16 minPhoto Tour