A vendreapartment
2h, k, kph / wc ja työtila
89 000 €
1 391 €/m²
Munckinkatu 63, Hyvinkää
2
Pièces
64 m²
Surface habitable
Description
Sahanmäessä viehättävä toisen kerroksen kaksio, joka tarjoaa mukavaa asumista rauhallisella ja puistomaisella alueella. Koti on vuonna 1955 valmistuneessa taloyhtiössä ja on hyvässä kunnossa ja valmiina toivottamaan uudet asukkaat tervetulleiksi. Asunnossa on tilavat ja valoisat huoneet, jotka ovat saaneet uuden ilmeen remontin myötä vuosina 2017–2018. Kodissa vaalean sävyinen keittiö, tilava ol...
Année1955
ÉtatBon
Photos par catégorie
Source des photos : etuovi.com
Localisation
Munckinkatu 63, Hyvinkää
Localisation exacteQuartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
0 m1 minGare
1,0 km16 minAéroport
34 km1.5hÉducation
Maternelle
500 m9 minUniversité
25 km1.1hBibliothèque
1,1 km17 minCommerces et services
Supermarché
500 m9 minÉpicerie
600 m10 minRestaurant
400 m6 minBanque
800 m13 minSanté
Pharmacie
1,0 km16 minMédecin
800 m13 minHôpital
4 km9 minVétérinaire
1,1 km17 minLoisirs et nature
Parc
0 m1 minPlage
1,2 km19 minEnvironnement
Route principale
2,6 km7 minVoie ferrée
500 m8 minPhoto Tour