A vendreapartment
1h + kt
229 831 €
6 861 €/m²
Kalastajantie 27, Espoo
1
Pièces
33.5 m²
Surface habitable
Description
Näppärä yksiö ja lasitettu parveke Tervetuloa nauttimaan arjesta Tiistilän valmiiseen naapurustoon. Luonnon syleilyyn kohoava Espoon Tiira tarjoaa uudisasumisen helppoutta omalla tontilla. Keittiö ja oleskelutilat Tämän kodin pohja mahdollistaa kauniin kalustuksen. Sänky sujahtaa alkoviin, lasitettu parveke tuo kesäisiä lisäneliöitä oleskeluun ja keittotila on erotettu seinäkkeellä omaan ra...
Année2027
ÉtatBon
Photos par catégorie
Source des photos : etuovi.com
Localisation
Kalastajantie 27, Espoo
Localisation exacteQuartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
100 m1 minGare
6 km15 minStation de métro
800 m13 minAéroport
19 km50 minÉducation
Maternelle
500 m7 minUniversité
6 km16 minBibliothèque
800 m13 minCommerces et services
Supermarché
700 m12 minÉpicerie
800 m12 minRestaurant
600 m9 minBanque
800 m12 minSanté
Pharmacie
900 m14 minMédecin
800 m12 minHôpital
4 km9 minVétérinaire
900 m13 minLoisirs et nature
Parc
300 m5 minPlage
800 m12 minPhoto Tour

facade

bathroom

living room

facade

kitchen

living room

facade