A vendrehouse
1h, kk, vh, kph, s, wc, var,
16 500 €
458 €/m²
Puistoraitti 8, Salo
36 m²
Surface habitable
Description
YKSIÖ KIIKALAN KIRKONKYLÄSSÄ Rivitalon päätyhuoneisto, saunallinen 1h+kk, yht. 36 m2 sopii niin vakituiseen asumiseen kuin vapaa-aikaan, ajatuksella "mökki maaseudulla". Maltillinen asumiskustannus, eikä hukkaneliöitä. Taloyhtiössä on huolehdittu rakennuksen kunnosta, siistitty pihaa ja siirrytty maalämpöön jo reilu 10 v. sitten. Ulkoilureitit lähtevät niin halutessasi ihan kotipihasta ja taajam...
Année1980
Étages1
Photos par catégorie
Source des photos : etuovi.com
Localisation
Puistoraitti 8, Salo
Localisation exacteQuartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
300 m4 minGare
25 km1.1hAéroport
70 km3.0hÉducation
Université
40 km1.7hBibliothèque
400 m6 minCommerces et services
Épicerie
400 m6 minRestaurant
9 km24 minSanté
Pharmacie
9 km24 minMédecin
400 m7 minHôpital
19 km50 minLoisirs et nature
Parc
8 km21 minPlage
4 km10 minPhoto Tour