A vendreapartment
1h, k, kph, vh, lasitettu parveke
149 000 €
4 319 €/m²
Kivihaantie 1, Helsinki
1
Pièces
34.5 m²
Surface habitable
Description
Tämä tilava yksiö Kivihakassa tarjoaa loistavan mahdollisuuden aktiiviseen kaupunkielämään. Asunto sijaitsee Helsingin keskuspuiston laidalla, upeiden ulkoilumaastojen äärellä. Vuonna 1965 valmistuneessa talossa on tehty kattavasti suuria remontteja, mikä takaa huolettoman asumisen. Asunnon sisäpinnat ovat hyvässä kunnossa ja siinä on hyvät tilat tämän kokoiseen asuntoon. Keittiötä on kunnostettu...
Année1965
ÉtatBon
Photos par catégorie
Source des photos : etuovi.com
Localisation
Kivihaantie 1, Helsinki
Localisation exacteQuartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
0 m1 minGare
1 000 m15 minStation de métro
4 km10 minAéroport
11 km28 minÉducation
Maternelle
500 m9 minUniversité
900 m14 minBibliothèque
800 m13 minCommerces et services
Supermarché
800 m13 minÉpicerie
600 m10 minRestaurant
700 m11 minBanque
1,9 km30 minSanté
Pharmacie
800 m13 minMédecin
400 m6 minHôpital
600 m9 minVétérinaire
500 m7 minLoisirs et nature
Parc
0 m1 minPlage
1,2 km19 minEnvironnement
Voie ferrée
500 m8 minPhoto Tour