A vendreapartment
1h + alkovi + avok + kph
138 500 €
4 946 €/m²
Luutnantintie 13, Helsinki
1
Pièces
28 m²
Surface habitable
Description
Modernin huoneiston harkittu pohjaratkaisu tekee arjesta sujuvaa ja nautinnollista. Olohuone ja keittiö muodostavat yhtenäisen tilan, joka on helppo sisustaa omien toiveiden mukaan. Alkovi tarjoaa rauhallisen makuupaikan ilman että se vie neliöitä olohuoneelta – jokainen neliö on tarkkaan suunniteltu ja tehokkaasti käytössä. Tilava, esteetön kylpyhuone tuo arkeen mukavuutta ja mahdollistaa myös om...
Année2017
ÉtatBon
Photos par catégorie
Source des photos : etuovi.com
Localisation
Luutnantintie 13, Helsinki
Localisation exacteQuartier
Les commodités à distance de marche (500m) sont mises en évidence
Transports
Arrêt de bus
100 m2 minGare
400 m6 minStation de métro
7 km19 minAéroport
7 km18 minÉducation
Maternelle
100 m2 minUniversité
1,6 km25 minBibliothèque
300 m4 minCommerces et services
Supermarché
1,1 km17 minÉpicerie
200 m3 minRestaurant
200 m3 minBanque
1,7 km26 minSanté
Pharmacie
200 m3 minMédecin
100 m1 minHôpital
4 km10 minVétérinaire
900 m13 minLoisirs et nature
Parc
0 m1 minPlage
2,4 km6 minEnvironnement
Voie ferrée
100 m1 minPhoto Tour