Müükapartment
3-room apartment in Xàtiva
136 000 €
1320 €/m²
Xàtiva, Valencia
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
103 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: tucasa.com
Asukoht
Xàtiva, Valencia
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
300 m5 minLennujaam
54 km2.4hHaridus
Lasteaed
900 m14 minÜlikool
300 m5 minRaamatukogu
6 km15 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
400 m6 minRestoran
200 m3 minPank
300 m5 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
300 m5 minHaigla
400 m7 minVeterinaaria
9 km24 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
18 km46 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
100 m2 minPhoto Tour

Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.