Müükapartment
Woning te koop: Type 13 4561AJ Hulst
507 000 €
5511 €/m²
Type 13, 4561AJ Hulst
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
92 m²
Elamispind
Kirjeldus
Prachtig penthouse met terras en uitzicht over de vestingwerken van Hulst. Dit prachtige appartement, gelegen op de derde en bovenste verdieping van het in aanbouw zijnde complex “Werfhuis” biedt alles wat je nodig hebt voor een heerlijk leven in het hart van Hulst. Wat maakt dit appartement zo bijzonder? Royale leefruimte: Een ruime woonkamer en keuken met volop indelingsmogelijkheden, twee slaap...
Ehitusaasta2024
Korrus4
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: aanbod.vastgoednederland.nl
Energiatõhusus
Energiaklass
A+
Class A+
Asukoht
Type 13, 4561AJ Hulst

Asukoht
Type 13, 4561AJ Hulst
Täpne asukoht