Müükhouse
Village House with Mountain Views in Valjouffrey
95 000 €
629 €/m²
8
Toad kokku
151 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom, one-bathroom village house offers approximately 135 m² of living space, with additional 50 m² of convertible attic and 30 m² of ancillary areas. The property is situated in a quiet, natural setting within the Écrins massif, near hiking trails and outdoor activities.
OmandTäis
Korrust3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
4 kmRaudteejaam
19 kmLennujaam
75 kmHaridus
Algkool
6 kmKeskkool
18 kmÜlikool
36 kmRaamatukogu
9 kmKaubandus ja teenused
Toidupood
4 kmRestoran
4 kmPank
9 kmTervishoid
Apteek
9 kmHaigla
18 kmVaba aeg ja loodus
Park
7 kmRand
10 kmPhoto Tour

bedroom
Village House with Mountain Views in Valjouffrey
95 000 €
629 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 18. juuli 2025 | 110 000 € | 728 € / m² | Algne |
| 27. jaan 2026 | 95 000 € | 629 € / m² | -13.6% |