Müükhouse
Villa with Terrace in Sint-Pieters-Leeuw
595 000 €
2565 €/m²
Sint-Pieters-Leeuw
3
Magamistoad
1
Vannitoad
232 m²
Elamispind
594 m²
Krunt
21 m²
Terrass
4
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-bedroom villa is located in a quiet, rural setting near the centre of Sint-Pieters-Leeuw. The property features a spacious entrance hall with guest toilet and cloakroom, leading to a well-lit living room (51 m²) with a 21 m² terrace and an adjacent kitchen (20 m²). The first floor includes a generous hallway, three large bedrooms, a bathroom, and a dressing room, with a storage attic an...
Ehitusaasta1993
SeisukordVajab remonti
Korrust1
KüteGaas
Lisaomadused
Kamin
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
325 kWh/m²/yrD
Class D — 325 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
kg CO²/m²/yrA
Class A
Asukoht
Sint-Pieters-Leeuw
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
400 m6 minRaudteejaam
2,5 km7 minMetroopeatus
4 km9 minLennujaam
19 km48 minHaridus
Lasteaed
3 km8 minAlgkool
5 km13 minKeskkool
5 km13 minÜlikool
1,7 km27 minRaamatukogu
700 m11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,4 km6 minToidupood
800 m12 minRestoran
500 m8 minPank
700 m12 minTervishoid
Apteek
800 m12 minArst
2,4 km6 minHaigla
2,8 km7 minVeterinaaria
900 m15 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
19 km50 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
2,3 km6 minPhoto Tour