Müükhouse
Villa with Sea View in Cerro Velilla
990 000 €
2640 €/m²
16
Toad kokku
4
Magamistoad
4
Vannitoad
375 m²
Elamispind
1216 m²
Krunt
Kirjeldus
This four-bedroom villa features a terrace and pool, with a separate studio apartment. The property offers sea views, a large garden, and a sauna, situated in the Cerro Velilla area.
Ehitusaasta1983
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: iadespana.es, yaencontre.com
Energiatõhusus
Energiaklass
72 kWh/m²/yrE
Class E — 72 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
14 kg CO²/m²/yrC
Class C — 14 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
50 kmHaridus
Lasteaed
6 kmÜlikool
13 kmRaamatukogu
8 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
14 kmVeterinaaria

Villa with Sea View in Cerro Velilla
990 000 €
2640 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Emma Moya
Viide: 855250
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.