Müükhouse
Villa with Sea View in Calpe
750 000 €
3750 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
200 m²
Elamispind
800 m²
Krunt
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom villa features a terrace and private pool. The property offers sea and mountain views, set on an 800 m² plot with garden and outdoor spaces. Located in a quiet, privileged area of Calpe, close to amenities.
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com, yaencontre.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
22 kmLennujaam
68 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
13 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
3 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
18 kmVeterinaaria

Villa with Sea View in Calpe
750 000 €
3750 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Real Estate HGC
Viide: 132338859
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.