Müükhouse
Villa with Pool in Sens
357 000 €
2190 €/m²
7
Toad kokku
163 m²
Elamispind
315 m²
Krunt
Kirjeldus
This seven-room villa features a functional layout with a bright living room, a welcoming lounge, and a 24 m² equipped kitchen. The property includes a semi-buried heated pool, a 315 m² enclosed garden, and a garage. It is located within walking distance of the town centre and schools, and 55 minutes by train from Paris/Bercy.
Ehitusaasta1900
OmandTäis
Korrust3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
87 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
25 kmRaamatukogu
LähedalRand
13 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

Villa with Pool in Sens
357 000 €
2190 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 2018640
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu