Müükhouse
Villa with Pool in Saint-Félix-de-Lodèz
449 000 €
3805 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
118 m²
Elamispind
800 m²
Krunt
800 m²
Aed
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom villa is located in the heart of the village, offering a peaceful residential setting with nearby shops, schools, and amenities. The property features a landscaped garden of 800 m², a 15 m² terrace, and a heated swimming pool. Additional amenities include a garage, a 36 m² workshop, and parking for a camping-car.
Ehitusaasta2000
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
24 kmLennujaam
40 kmHaridus
Lasteaed
3 kmAlgkool
LähedalKeskkool
3 kmÜlikool
29 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
4 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.