Müükhouse
Villa with Pool in Manduel
312 500 €
2201 €/m²
7
Toad kokku
5
Magamistoad
142 m²
Elamispind
713 m²
Krunt
Edel
Suund
4
Parkimiskohad
Kirjeldus
This seven-room villa features five bedrooms and four bathrooms. The property includes a 40 m² living-dining room, a veranda, a garden, and a pool, situated in a quiet, sought-after environment in Manduel. The villa is close to Nîmes and offers easy access to major roads and a TGV station.
Ehitusaasta1972
OmandTäis
Korrust3
Energiaklass
185 kWh/m²/yrD
Class D — 185 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
C
Class C
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
48 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
8 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
6 kmVeterinaaria
10 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
14 kmKeskkond

Villa with Pool in Manduel
312 500 €
2201 €/m²
Avaldaja
Justo TOLEDANO
Viide: 434374JTOL
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 20. jaan 2026 | 330 000 € | 2324 € / m² | Algne |
| 8. mai 2026 | 312 500 € | 2201 € / m² | -5.3% |