Müükhouse
Villa with Pool in Argeles Sur Mer
1 300 000 €
2486 €/m²
14
Toad kokku
523 m²
Elamispind
4900 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This 14-room villa features 11 bedrooms and multiple bathrooms. The property includes a main villa, two annexes, a pool, and a garden, situated in Argeles Sur Mer with a south-facing orientation.
Ehitusaasta2000
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
71 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
19 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
7 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
9 kmVeterinaaria

Villa with Pool in Argeles Sur Mer
1 300 000 €
2486 €/m²
Avaldaja
Propriétés-Privées.com
Viide: 436681SDOY
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.