Müükhouse
Villa with Pool and Garden in Forcalquier
559 000 €
3411 €/m²
8
Toad kokku
5
Magamistoad
1
Vannitoad
163 m²
Elamispind
901 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This eight-bedroom villa features a living area of approximately 40 m² with a pellet stove, a separate kitchen opening onto a shaded terrace, a home office, and a master suite. The upper level includes two bedrooms and a bathroom. A connected outbuilding offers a spacious room under the eaves, a living space, and a bathroom. Additional amenities include a heated pool with a solar heater, a tiled g...
Ehitusaasta2003
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
KüteElekter
Turvalisus24/7
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, etreproprio.com
Energiatõhusus
Energiaklass
181 kWh/m²/yrD
Class D — 181 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
7 kg CO²/m²/yrB
Class B — 7 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
10 kmLennujaam
71 kmHaridus
Lasteaed
10 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
26 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
14 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
6 kmHaigla
13 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
12 kmPhoto Tour

bathroom

Villa with Pool and Garden in Forcalquier
559 000 €
3411 €/m²
Avaldaja
L'ADRESSE MANOSQUE
Viide: 2876
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 31. jaan 2026 | 608 000 € | 3710 € / m² | Algne |
| 14. veebr 2026 | 607 000 € | 3704 € / m² | -0.2% |
| 15. märts 2026 | 598 000 € | 3649 € / m² | -1.5% |
| 13. apr 2026 | 559 000 € | 3429 € / m² | -6.5% |