Müükhouse
Villa with Hill Views in Peymeinade
1 230 000 €
4900 €/m²
6
Toad kokku
5
Magamistoad
2
Vannitoad
251 m²
Elamispind
2951 m²
Krunt
Kirjeldus
This villa features five bedrooms, two bathrooms, and the potential for a third. It offers open views over the surrounding hills and includes a swimming pool, summer lounge, and a private lawn. The property is equipped with air conditioning, a garage, and a well-appointed kitchen.
Kasvuhoonegaaside klassKHG
11 kg CO²/m²/yrC
Class C — 11 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
26 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
12 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
20 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
3 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
7 kmKeskkond
Raudtee
4 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.