Müükapartment
Villa Apartment with Terraces in Sanremo
298 000 €
2027 €/m²
Strada Senatore Ernesto Marsaglia, Sanremo
6
Toad kokku
2
Vannitoad
147 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This six-bedroom, two-bathroom villa apartment is located on the second floor, close to the Sanremo golf course. It features a living room with a fireplace, an open-plan kitchen, and a large private parking space. Each of the master bedroom, living room, and kitchen has a terrace, and the property includes a private garden area.
Ehitusaasta1970
SeisukordVäga hea
Korrus2 / 2
Asukoht
Strada Senatore Ernesto Marsaglia, Sanremo
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,5 km24 minRaudteejaam
4 km10 minLennujaam
45 km2.0hHaridus
Lasteaed
2,7 km7 minKeskkool
20 km51 minÜlikool
21 km54 minRaamatukogu
3 km8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,7 km7 minToidupood
2,2 km6 minRestoran
1,5 km24 minKaubanduskeskus
29 km1.3hPank
4 km10 minTervishoid
Apteek
2,6 km7 minArst
7 km17 minHaigla
3 km9 minVeterinaaria
9 km23 minVaba aeg ja loodus
Park
3 km9 minRand
4 km10 minKeskkond
Suurem tee
500 m7 minRaudtee
2,9 km7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.